Szkoła Uniesień
Szkoła Naturalnego Planowania Rodziny i Bezpiecznego Seksu


PASEK NAWIGACJI: strona główna  / co to jest NPR? /

kim jesteśmy

newsletter:
NPR w praktyce


darmowe ebooki

opowieść o rozkoszach

szkoła uniesień - NPR

co to jest NPR?

misja

historia kobiety

polityka prywatności

regulamin i zamówienie

kontakt


„NPR w praktyce. Spokój i bezpieczeństwo”
Unikalne porady, które
pozwolą Ci wybrać skuteczne i
pewne metody planowania
rodziny.
Cotygodniowy serwis prosto
do Twojej skrzynki email.
Zamów

Poznaj tajemnice
harmonii związków,
płodności, szczęśliwego
macierzyństwa i wiele
innych. Żadnych
tematów tabu
. Odkryj
sekrety praktyków, którzy
wiedzą jak… więcej

BEZPŁATNY NEWSLETTER

DARMOWE EBOOKI


Co to jest NPR ?

Naturalnie, że trzeba wyjaśnić magiczny skrót
będący głównym przedmiotem naszego
zainteresowania.
Zanim wyjaśnimy, zapraszam do przeczytania:Z życia wzięte - poruszenie Adriana.

Kiedy zaczęłam publikować artykuły na temat NPR, zaprosiłam Adriana, mojego kolegę, na pogawędkę. Rozmawialiśmy sobie niewinnie przy kawie i ja, niewiele myśląc, rzuciłam temat: NPR. Adrian poruszył się na te słowa niespokojnie. Uśmiechnął się szeroko i wykrzyknął:

-A! NPR! To te kościelne metody!

Na te słowa przemknęła przez moją głowę błyskawiczna myśl:
"kościelne metody... jak to kościelne... czyli co?...
KSIĄDZ Z ZAKONNICĄ?!"
Nie, nie. Nie o to przecież chodzi. Logicznie rozumując: jeśli ksiądz i zakonnica, to o NPR nie może być mowy. Bo jeśli nawet ktoś by się uparł, że oni stosują jakieś metody... kościelne, to polegałyby one raczej na wspólnej modlitwie i nic poza tym. A więc nie o "kościelne metody" chodzi ;)

Magiczny skrót NPR

Naturalne Planowanie Rodziny

Krótka historia kalendarzyka

Kalendarzyk nie działa, co więc zrobić?

Czego potrzebujesz?

Bierz z życia ile się da!

Jakiś problem? Trzeba go rozwiązać!

Spełniamy misję w Szkole Uniesień

Potrzebujesz motywacji?

Zrób pierwszy krok.

Magiczny skrót NPR

N - jak Naturalne, czyli dla zdrowia neutralne i bliskie człowiekowi, który poszukuje natury, naturalności, neutralności i najwyższej harmonii z naturą

P - jak Planowanie. Planowanie to podstawa sukcesu i osiągania szczęścia. Możesz zaplanować swoje szczęście, swoją rodzinę, swoją przyszłość. Możesz być "Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem..." i decydować o swoim życiu i swoich najbliższych, nie godząc się na przypadkowość i chaos.

R - jak Rodziny. Zapytaj 10 przypadkowych osób, co jest dla nich najważniejsze na świecie. Ośmiu odpowie, że rodzina. Rodzina jest najważniejsza. Sprawy najbliższych, najukochańszych osób to najważniejsze sprawy Twojego życia.

do góry

Dowiedz się, dlaczego NPR to prawdziwie męska sprawa...

Naturalne Planowanie Rodziny , czyli NPR, to system stworzony przez mężczyzn. Wielu z nich było lekarzami, zajmującymi się tymi sprawami zawodowo. Niestety praca ich nie została w pełni doceniona. Nikt na tak wspaniałych odkryciach, których efektem jest dzisiejszy nowoczesny system NPR, nie zrobił fortuny. Jedyne co osiągnęli to satysfakcja, że wiele osób może korzystać z tej wiedzy za darmo i polepszyć standard swojego życia i swojej rodziny. Dzięki współpracy z kobietami, w miarę nowych odkryć naukowych, udoskonalili go do tego stopnia, że w chwili obecnej nie ma sobie równych jeśli chodzi o planowane rodzicielstwo.

do góry

Jeśli chcesz sprawdzić, czy NPR jest dla Ciebie, czytaj dalej...

Krótka historia kalendarzyka
W latach 30 ubiegłego stulecia propagowano metodę zwaną kalendarzykiem małżeńskim. Był to przełom w dziedzinie odkryć naukowych, kiedy lekarze dowiedzieli się, że owulacja występuje około 2 tygodni przed pojawieniem się miesiączki. Biorąc pod uwagę, że cykl kobiecy wynosi 28 dni, uznano, że owulacja ma miejsce około 13-15 dnia cyklu i dni te są okresem największej płodności.
Dla kobiet było to dobrodziejstwo. Dzięki temu odkryciu mogły ograniczyć liczbę dzieci z 8-9 do 3-4, a jeśli karmiły piersią, a najczęściej tak było, to mogły mieć 2-3 dzieci, gdyż wydłużał się okres pomiędzy kolejnymi urodzeniami. W tamtych czasach nie było takiej antykoncepcji jak teraz, a jeśli stosowano jakieś środki, to przeważnie poronne i bardzo niebezpieczne.
Ponadto długość cyklu ówczesnych kobiet nie zmieniała się zbytnio, co dawało skuteczność metody kalendarzowej rzędu 80% i więcej.
Metoda kalendarzowa nie należy do grupy nowoczesnych i skutecznych metod NPR, jakich uczymy w naszej Szkole Uniesień. Jest zjawiskiem historycznym. Ci, którzy obecnie ją stosują, muszą liczyć się z o wiele większą jej zawodnością. Podobni są oni do ludzi, którzy próbują furmanką jechać po autostradzie, chociaż mają do wyboru luksusowy samochód. Oczywiście, że im się nie uda, chyba że, jak mówi przysłowie, nieroztropny ma szczęście. Ale my wiemy, że wpychanie się z furmanką na drogę szybkiego ruchu jest nierozsądne.

do góry

Kalendarzyk nie działa, co więc zrobić?
Dzisiejsze kobiety są bardzo zagonione w tym niespokojnym świecie. Rodzina, praca, dom, zakupy, obowiązki, sprzątanie, kłopoty, terminy, podróże i inne sprawy bardzo zmieniły życie kobiet. Nieregularne cykle zdarzają się częściej i jest to naturalna reakcja organizmu na zmieniające się warunki środowiskowe.
Czy wiedziałeś o tym, że NPR doskonale działa u kobiet mających nieregularne cykle?

Do najbardziej pewnych metod NPR, dających skuteczność przekraczającą 99 procent, należy metoda objawowo - termiczna. Jest to połączenie informacji pochodzących z dwóch lub trzech źródeł, jakimi są przede wszystkim: Podstawowa Temperatura Ciała (PTC), łatwo obserwowalny śluz szyjkowy oraz wspomagająco: zmiany szyjki macicy.

do góry

Czego potrzebujesz?
"Oprzyrządowanie" badawcze jest bardzo proste do skompletowania. Trzeba mieć zwykły termometr, ołówek, karty do zapisu obserwacji oraz garść praktycznej wiedzy na ten temat. Niezbędna dla osób początkujących w profesjonalnym NPR jest możliwość konsultacji z doświadczoną osobą, znającą temat w teorii i praktyce.

do góry

Bierz z życia ile się da!
W NPR nie trzeba niczego poświęcać ani wyrzekać się czy cierpieć. Proponujemy brać z życia garściami ile tylko się da i cieszyć się beztroskim seksem, wolnym od strachu. W NPR jest jedna zasada: dajesz mało, a otrzymujesz bardzo wiele. Jest to złoty interes.

do góry

Jakiś problem? Trzeba go rozwiązać!
Czasami w NPR występują przejściowe problemy, jak to w życiu. Problemów nie da się uniknąć, ale można je zminimalizować, aby nie były zbyt uciążliwe. Bardzo pomocna jest wtedy konsultacja ze specjalistą w tej dziedzinie. Na pocieszenie dodam, że problemy z NPR są do pokonania. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy NPR jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami.

do góry

Spełniamy misję w Szkole Uniesień
Aby skutecznie stosować NPR, trzeba się go dobrze nauczyć. Aby ułatwić Wam to zadanie, zorganizowaliśmy dla Was hybrydową, internetową, zdalną, korespondencyjną, dyskretną

SZKOŁĘ UNIESIEŃ,

która stanowi główne narzędzie naszej MISJI.

Podsumowując:

Prawidłowo stosowana metoda NPR stanie się czymś więcej...
NPR to po prostu:

Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości

Potrzebujesz motywacji?
Wiele osób nie ma wystarczającej motywacji, aby zacząć stosować NPR. Wykazują zainteresowanie, czytają to i tamto, dyskutują, pytają, ale nie mają odwagi zrobić pierwszego kroku.

do góry

Zrób pierwszy krok , który zmotywuje Cię do rzetelnej i skrupulatnej nauki, zapewniającej wysoką skuteczność NPR.

Wiem z własnego doświadczenia, że nic nie daje takiej
motywacji jak...

pieniądze.

Odpowiedź jest prosta:
zrób pierwszy krok
i wydaj trochę pieniędzy.

Co prawda im więcej wydasz, tym większą masz motywację, ale nie musisz wydawać fortuny. Na początek wystarczy... zaledwie 15 zł.
"Na co niby mam je wydać?" - zapytasz.

Oto moja propozycja dla Ciebie:

Kup mojego ebooka pt.: "Naturalne Planowanie Rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości"

Jeśli po intensywnej lekturze (wszak wydałeś niecałe 15 zł, więc przeczytasz to, co zapłacone:) zechcesz zrobić

drugi, milowy krok ku lepszemu życiu

i zamówisz Szkołę Uniesień, oddam Ci całą kwotę wydaną na ebooka!

Przekonaj się, jak prosto możesz odmienić swoje życie.

Poznaj, czym jest... seks bez barier, miłość bez wątpliwości.

do góry

„Seks jest dobry.

Seks pozwala dobrze spać.
Seks podtrzymuje młodość.
Seks odpręża.
Seks jest piękny.
Seks powoduje dumę.
Seks zaspokaja pierwotną potrzebę.
Seks daje radość życia.
Seks daje przyjemność.
Seks wprawia w ekstazę.”

Ernst Ell

FIRMAMENT


Kto jest naszą gwiazdą,
kogo lubimy,
z kim się przyjaźnimy


ZAGLĄDNIJ