Szkoła Uniesień

Szkoła Naturalnego Planowania Rodziny i Bezpiecznego Seksu

MisjaNaszą misją jest przede wszystkim dawanie wyboru . Chcemy dać Ci możliwość wyboru metody planowania rodziny / regulacji poczęć. Jak zwał, tak zwał.

My nie uczymy antykoncepcji, ale stylu życia kochanków, którzy mogą się cieszyć seksem wolnym od antykoncepcji, stosując metody o wysokiej skuteczności .

Decyzja należy do Ciebie. Ty wybierasz, Ty decydujesz. Jeśli zechcesz stosować NPR, możesz liczyć na naszą pomoc.


"Wszyscy chcą kochać" jak śpiewa Maryla.
Każdy w głębi duszy marzy o szczęśliwej miłości. Dla spragnionych szczęśliwej miłości i udanego seksu stworzyliśmy
Szkołę Uniesień. Teraz możesz poznać, czym jest Seks bez barier, miłość bez wątpliwości.

Inspirujemy Cię do poznania NPR i doświadczenia związanej z tym błogości i magicznych uniesień.

Nasza misja to:Wybór

Skuteczność

Inspiracja


WybórD rogi Czytelniku, zapewne jesteś młodym człowiekiem, ( ciałem lub duchem, lub obojgiem naraz ) i bez wątpienia również i Ty stanąłeś w pewnym momencie swojego życia przed pytaniem:

Jak zaplanować swoją rodzinę?

Zastanawiałeś się, co zrobić aby Twoje dziecko pojawiło się w dogodnym dla Ciebie i dla niego momencie. Poszukiwałeś informacji, rozwiązania problemu. Chciałeś wybrać odpowiednią dla siebie, wygodną metodę planowania rodziny.

Jakie znalazłeś możliwości? Jaki miałeś wybór ?

Większość ludzi, stając przed takim pytaniem, ma do wyboru: antykoncepcja albo... nic .
Część z nich wybierze antykoncepcję (sztuczną) a część zdecyduje się na bliżej nieokreślone kombinacje kalendarzyka z czymś jeszcze.

Cóż, wybór niezbyt atrakcyjny. Ale
mam dla Ciebie dobrą wiadomość, która otworzy przed Tobą nieoczekiwane możliwości, o których nawet nie śniłeś.
Zobaczysz perspektywy tak piękne, że z trudem w nie uwierzysz. Czy to możliwe? Czy można Cię czymś zaskoczyć?

Moja przyjaciółka
Dorota wybrała... i zobacz, co dzisiaj, po 22 latach od tamtej decyzji, mówi o swoim życiu:

"A co mi dały metody NPR?
Przeżywanie naszej małżeńskiej seksualności w sposób może nie łatwy, ale piękny.
Po 22 latach małżeństwa jest między nami gorąca namiętność. Napięcie seksualne ciągle między nami oscyluje, bo jest albo oczekiwaniem, albo poczuciem spełnienia i słodkim wspomnieniem. Dodaje niesamowicie smaku naszemu związkowi.

Nasze dzieci widzą namiętne pocałunki i gesty czułości. Słyszą gorące słowa miłości i wiedzą, że rodzice muszą mieć czas tylko dla siebie, bo są dla siebie najważniejsi. Nie ma znudzenia, rutyny. A mój mąż nigdy nie okazuje nawet najmniejszego zainteresowania innymi kobietami. Wie, że prawdziwy mężczyzna to ten, który przez całe życie potrafi obdarzać namiętnością jedyną kobietę. Myślę, że to go w dużym stopniu spełnia jako mężczyznę.

A dla mnie też ogromną wartością było zaplanowanie w sposób świadomy naszych dzieci. Każde z nich o tym wie, że przyszło na świat kochane i upragnione jeszcze zanim się poczęło. (...)

A co do mnie - to czasem chciała bym wyjść na ulice i krzyczeć: Ludzie może być przecież tak pięknie. Dlaczego nie chcecie spróbować!"

Dorota


Drogi Czytelniku, od teraz taki wybór jest w zasięgu Twoich możliwości.

Możesz , jeśli tylko chcesz doświadczyć niegasnącej świeżości uczuć z ukochaną osobą. Nie musisz kończyć studiów z zakresu NPR. Twoja nauka, dzięki Szkole Uniesień stanie się bajecznie prosta i pozwoli Ci szybko, łatwo i skutecznie, w przyjemnej atmosferze poznać swoją płodność i zaprzyjaźnić się z nią.

A potem... Potem już możesz przeżyć tak jak Dorota, 22 lata szczęśliwej miłości . Po tym czasie na pewno nie zrezygnujesz :)

Jesteśmy po to, aby dawać Ci
wybór , świadomy. Teraz możesz wybierać.

do góry

SkutecznośćO drzuć wszelką myśl o kalendarzyku małżeńskim. To nie dla Ciebie. Zapomnij o wszelkich jego modyfikacjach, których skuteczność zależy od regularnych cykli.

Poznaj nowoczesne metody, lepsze i łatwiejsze od tych, które poznała Dorota dwadzieścia parę lat temu. Dziś masz je podane na tacy, jak wyszukaną potrawę, jak pigułkę szczęścia do jednorazowego połknięcia.
A wszystko to
dzięki takiej sławy lekarzom jak: jak dr Döring, prof. Rötzer, lek.med Billings , którzy prowadzili wieloletnie obserwacje, badania i stworzyli ten wspaniały system: NPR.

Pokażemy Ci, jak nie tracąc więcej czasu możesz stosować bezpieczną i komfortową metodę planowania rodziny. Pokażemy Ci, jak uzyskać skuteczność w planowaniu rodziny powyżej 99 procent.


Czy wiesz, że skuteczność NPR jest wysoka niezależnie od regularności cykli?

Wiele osób wciąż boryka się z problemami niskiej skuteczności stosowanych metod naturalnych. Frustracje, lęki, problemy, brak komfortu psychicznego są ich chlebem powszednim.

Nie dołączaj do tych szeregów! Poznaj metody skuteczne i sprawdzone. Ucz się od zadowolonych ze swojego wyboru praktyków i dołącz do grona szczęśliwców, dla których NPR stało się kluczem do
spokoju i bezpieczeństwa .

Tylko profesjonalna nauka zapewni Ci najwyższą możliwą skuteczność w planowaniu rodziny . Dzięki Szkole Uniesień jest ona niezwykle łatwa i przyjemna!
Jesteśmy po to, aby pokazać Ci trafne i sprawdzone rozwiązania o skuteczności wiele większej niż wszelkie globulki, gumki i inne środki.

do góry


InspiracjaJ est coś, co rozdajemy garściami na prawo i lewo, czego mamy w nadmiarze. To inspiracja.

Dajemy ją wszystkim napotkanym osobom z uśmiechem na twarzy. Dajemy ją i Tobie, weź ile chcesz. Dajemy ją w newsletterze , w ebookach , na stronie internetowej.

Zdziw się, że tak można, po prostu bez antykoncepcji.
Przeżyj to . Daj sobie szansę na niezapomniane i trwałe doznania, które dodadzą Twojemu związkowi świeżości, ekstazy i pikanterii. Poznaj smak błogości i magicznych uniesień.

Chcesz inspiracji?

Anna Gabriela chce się z Tobą podzielić swoim szczęściem i doświadczeniem w stosowaniu NPR. NPR to tylko jedna z dziedzin życia, ale bardzo ważna i, jak praktyka wskazuje, mająca wielką moc. Spróbuj a przekonasz się sam!

Przeczytaj eksiążkę Anny Gabrieli "Naturalne Planowanie Rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości".
Jeśli lektura Cię zainspiruje do udziału w Szkole Uniesień , pieniądze wydane na eksiążkę zostaną Ci w całości zwrócone!

do góry