Szkoła Uniesień
Szkoła Naturalnego Planowania Rodziny i Bezpiecznego Seksu


PASEK NAWIGACJI: strona główna / polityka prywatności/

kim jesteśmy

newsletter:
NPR w praktyce


darmowe ebooki

opowieść o rozkoszach

szkoła uniesień - NPR

co to jest NPR?

misja

historia kobiety

polityka prywatności

regulamin i zamówienie

kontakt


„NPR w praktyce. Spokój i bezpieczeństwo”
Unikalne porady, które
pozwolą Ci wybrać skuteczne i
pewne metody planowania
rodziny.
Cotygodniowy serwis prosto
do Twojej skrzynki email.
Zamów

Seks bez barier,
czyli szkoła
naturalnego
planowania rodziny
dla spragnionych
szczęśliwej miłości. więcej…


BEZPŁATNY NEWSLETTER

SZKOŁA UNIESIEŃ

Poznaj tajemnice
harmonii związków,
płodności, szczęśliwego
macierzyństwa i wiele
innych. Żadnych
tematów tabu
. Odkryj
sekrety praktyków, którzy
wiedzą jak… więcej

W seksie
najważniejszym
organem
umożliwiającym
przeżywanie rozkoszy
jest…?
Odpowiedz na to
pytanie i sprawdź
czy zgadłeś
.

DARMOWE EBOOKI

KONKURS – tylko dla dorosłych.


POLITYKA PRYWATNOŚCI


Czytając, przeglądając stronę internetową: www.szkolauniesien.com czy korzystając z serwisu NPRiBS (Naturalne Planowanie Rodziny i Bezpieczny Seks) dostępnego na w/w stronie lub prenumerując elektroniczne czasopismo NPRiBS (płatne bądź darmowe) akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.
Jako właściciel serwisu NPRiBS, w skład którego wchodzi m.in. kurs Szkoła Uniesień zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis NPRiBS obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników Serwisu NPRiBS.
Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać www.szkolauniesien.com i nie prenumerować e-zinu serwisu NPRiBS.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z www.szkolauniesien.com lub serwisu NPRiBS możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię i adres e-mail oraz data urodzenia. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.
Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Warunki subskrypcji bezpłatnego newslettera serwisu NPRiBS:

Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego czasopisma NPRiBS oraz udział w konkursach wymaga podania swojego imienia, adresu e-mail i daty urodzenia. Wszystkie te dane są obowiązkowe.
Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma. Imię pozwala mi zwracać się do czytelników po imieniu. Data urodzenia jest niezbędna do ustalenia wieku czytelnika, zaznaczam bowiem, że wszelkie artykuły niedostępne bezpośrednio na stronach www.szkolauniesien.com, jak również konkursy, płatny kurs Szkoła Uniesień oraz inne usługi wymagające podania adresu mailowego są przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

Warunki uczestnictwa w płatnej Szkole Uniesień:

Wykupienie płatnego kursu Szkoła Uniesień wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Wszystkie pola są obowiązkowe. Płatności za usługę należy dokonywać na konto Inteligo, którego numer jest podany na stronach.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej z serwisem NPRiBS. Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu NPRiBS (np. zmiany, wewnętrzne promocje), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez sponsora wspierającego serwis NPRiBS.
Informacje komercyjne są filtrowane przeze mnie w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie - nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, innych materiałów związanych z serwisem NPRiBS lub na forum oraz na prowadzonych przeze mnie blogach, takich jak: www.natural.blog.onet.pl , www.umilowana.blog.onet.pl oraz blogu pt.: “Jak wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi” są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mam możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisie www.szkolauniesien.com , ale dotyczące usług i produktów nieobsługiwanych przez serwis NPRiBS nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy osób, serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.szkolauniesien.com lub w serwisie NPRiBS.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzyłam serwis NPRiBS, aby pomagać czytelnikom dokonać wyboru metody planowania rodziny oraz osiągnąć satysfakcję i zadowolenie w tej dziedzinie. W tym celu, osobom zainteresowanym podaję w ramach kursu Szkoła Uniesień, szczegółowe reguły i zasady, których przestrzeganie gwarantuje skuteczność metod NPR stosowanych w celu unikania poczęcia dziecka, jak wskazują badania, w 99.9%, przy zastosowaniu pełnej metody objawowo-termicznej.
Redakcja serwisu NPRiBS nie bierze na siebie odpowiedzialności za czyny i decyzje osób podjęte pod wpływem lektury serwisu NPRiBS oraz stron www.szkolauniesien.com.
Podjęcie jakichkolwiek działań i skutków z tego wynikających jest wyłączną odpowiedzialnością osoby podejmującej taką decyzję.
Dla udowodnienia wiarygodności metody prezentowanej w ramach płatnego kursu Szkoła Uniesień, uczestnicy w/w kursu otrzymują pisemną gwarancję skuteczności. Szczegóły gwarancji są podawane uczestnikom kursu.
Zawarte w serwisie NPRiBS moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.
Opinie wyrażone przez społeczność na forum, na blogach, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.
Serwis NPRiBS oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
Stworzyłam serwis NPRiBS oraz www.szkolauniesien.com aby pomóc Ci znaleźć drogę do osiągnięcia zadowolenia w planowaniu rodziny.„Seks jest dobry.

Seks pozwala dobrze spać.
Seks podtrzymuje młodość.
Seks odpręża.
Seks jest piękny.
Seks powoduje dumę.
Seks zaspokaja pierwotną potrzebę.
Seks daje radość życia.
Seks daje przyjemność.
Seks wprawia w ekstazę.”

Ernst Ell

FIRMAMENT


Kto jest naszą gwiazdą,
kogo lubimy,
z kim się przyjaźnimy


ZAGLĄDNIJ